BIL – Numer 1 (109), wiosna 2016

W najnowszym numerze 1 (109), wiosna 2016 znajdziesz następujące artykuły:

AKTUALNOŚCI

Elastyczność małej firmy + siła i stabilność giganta IT = Asseco Data Systems

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich Czytelników Biuletynu Informacyjnego LEO, że proces włączenia ADH-Soft sp. z o.o. do struktur Asseco Data Systems S.A. zakończył się z początkiem stycznia 2016 roku. Przypominamy, że BIL jest kwartalnikiem, a niniejsza publikacja jest pierwszą w tym roku wydaną pod szyldem nowej firmy – Asseco Data Systems. Prezentujemy go w nowej odsłonie graficznej, ale z tymi samymi działami, do których są Państwo przyzwyczajeni. W niniejszym artykule zaprezentujemy Państwu naszą nową firmę, która łączy 10 obszarów biznesowych i tym samym oferuje bardzo zróżnicowane portfolio produktowe.

Zmiany w przepisach Ordynacji podatkowej w zakresie sposobu prowadzenia kontroli podatkowych

W związku ze zmianami w przepisach Ordynacji podatkowej w zakresie sposobu prowadzenia kontroli podatkowych informujemy, że Pion Oprogramowania dla Leasingu w Asseco Data Systems S.A. już teraz pracuje nad przygotowaniem rozwiązania w postaci zewnętrznej aplikacji, niezależnej od wersji Systemu LEO, która umożliwi Państwu spełnienie obowiązku ustawowego. Więcej szczegółów znajdą Państwo w niniejszym artykule.

OFERTA MIESIĄCA

OPROGRAMOWANIE DLA BIZNESU

Wsady aktualizacyjne do Biura Informacji Kredytowej (BIK)

Wiele przedsiębiorstw posiadających złą historię kredytową decyduje się na leasing. Przedsiębiorstwa czy osoby prywatne liczą na to, że zaległości oraz zaangażowanie z tytułu leasingu nie będą miały wpływu na ich historię kredytową dostępną w Biurze Informacji Kredytowej. Czy tak jest naprawdę? Okazuje się, że standard przekazywania danych kontrahentów do BIK S.A. istniejący w bankach powoli staje się standardem również dla banków posiadających produkt leasingu.

Fakturowanie okresowe bez użytkownika – operacje masowe w CORE LEO

Czy wystawienie faktur okresowych może się odbywać w Systemie LEO bez użytkownika? Współczesna technologia pozwala na wykonywanie wielu zaawansowanych operacji w systemach IT, które nie wymagają obecności użytkownika. Konfiguruje się je w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu angażować ludzi. Dla użytkowników Systemu LEO przygotowaliśmy jego specjalną wersję CORE LEO, która dzięki zastosowaniu automatów oraz odpowiedniej konfiguracji z powodzeniem wykonuje szereg operacji masowych w tym wystawienie faktur okresowych.

Zautomatyzowanie procesu wystawienia faktur korygujących

Czy znasz 3 najnowsze modyfikacje w Systemie LEO dotyczące wystawiania faktur korygujących? Wersja 3.19 LEO jest już w nie wyposażona. W niniejszym artykule nasz Konsultant wyjaśnia krok po kroku, w jaki sposób zautomatyzować proces generacji korekt, czyli jak go skonfigurować, aby proces przebiegał sprawnie, bez błędów i zaoszczędził cenny czas Użytkownika.

ZANIM ZADZWONISZ DO SERWISU/KONSULTANTA LEO