Aktualności

Sztafeta Asseco Active Team z Pionu Oprogramowania dla Leasingu pobiegła w Biegu Firmowym

 

Firmowa Sztafeta Asseco Active Team z Pionu Oprogramowania dla Leasingu pobiegła już po raz drugi w Biegu Firmowym, imprezie charytatywno-sportowej, której celem jest wspomaganie chorych dzieci. Bieg Firmowy odbywa się od kilku lat we Wrocławiu i w Warszawie, a my braliśmy udział w warszawskiej odsłonie, a tym razem pobiegliśmy, aby wspomóc w trudnej walce o powrót do zdrowia dwuletniego Olega Podrazy, jednego z najmłodszych podopiecznych Fundacji Everest – organizatora tej szczytnej akcji.

Już po raz czwarty w Warszawie odbył się Bieg Firmowy (biegfirmowy.pl). To szczytna inicjatywa, która łączy ze sobą integrację środowiska biznesowego, promocję aktywności fizycznej i aktywność na polu społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

 

W tym roku już po raz drugi wzięliśmy udział w tym biegu jako Firmowa Sztafeta Asseco Active Team (rok temu biegliśmy jako Sztafeta ADH-Soft). Nasza sztafeta to pracownicy Pionu Oprogramowania dla Leasingu w składzie: Paweł Barchwic, Joanna Borkowska, Marcin Kostrzewa, Anna Rysicz, Andrzej Sadowski.

Foto. U góry od lewej: Marcin Kostrzewa, Joanna Borkowska, Andrzej Sadowski, Paweł Barchwic, na dole: Anna Rysicz.

 

11 czerwca br. o godz. 12:00 w Parku Kultury w Powsinie wspólnie z zawodnikami z innych firm pobiegliśmy dla Olega Podrazy, dwuletniego chłopca chorego na zespół wad genetycznych.

 

Wszystkim sympatykom biegania i pomagania oraz Organizatorom biegu, Fundacji Everest, serdecznie dziękujemy za wspólną możliwość szerzenia aktywności fizycznej oraz przede wszystkim wspomagania  leczenia chorych dzieci.

 

autor: Grażyna Gołaś