BIL – Numer 2 (114), lato 2017

W najnowszym numerze BIL-a znajdziesz następujące artykuły:

AKTUALNOŚCI

Sezon biegowy w pełni – Asseco Active Team na półmaratonie w Berlinie oraz na Biegu Firmowym w Warszawie

W ADS nie tracimy sportowego ducha i cały czas nasi biegacze z Asseco Active Team uczestniczą w różnego rodzaju biegach. Sezon biegowy trwa już w pełni, rozpoczęliśmy go maratonem w Berlinie. W czerwcu pobiegliśmy w Biegu Firmowym i nie jest to nasze ostatnie słowo w tym temacie.

Europejskie Forum Podpisu Elektronicznego czyli EFPE 2017 za nami!

W dniach 6-7 czerwca 2017 roku w Szczecinie odbyła się XVII edycja Europejskiego Forum Podpisu Elektronicznego i Usług Zaufania (EFPE 2017). W tym roku hasłem przewodnim konferencji było: Cyfrowa Identyfikacja i Mobilne e-usługi – bezpieczeństwo i dostępność. Tegoroczna edycja Forum została objęta Patronatem Honorowym m.in. Ministerstwa Cyfryzacji, Związku Banków Polskich oraz Prezydenta Miasta Szczecin.

 

250 Samorządowców dyskutowało w Toruniu o tym, jak być Miastem Przyszłości

Toruński Dwór Artusa przez dwa dni gościł przedstawicieli Samorządu z całej Polski. Inteligentne miasta i aktywność obywatelska to niektóre z zagadnień Konferencji „Miasto dla Mieszkańców”, którą honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

 

Asseco Data Systems na zlecenie Ministerstwa Zdrowia przeszkoli 3,5 tys. pracowników placówek ochrony zdrowia

Asseco Data Systems wygrało konkurs na przeprowadzenie cyklu szkoleń mających poprawić efektywność funkcjonowania systemu ochrony zdrowia. Wezmą w nich udział pracownicy administracyjni oraz kadra zarządzająca podmiotami leczniczymi, a także NFZ. Całkowity koszt projektu to 2,5 mln.

Aktualności z ADS

SimplySign jest już dostępny!

SimplySign to pierwszy w Polsce kwalifikowany (zgodny z prawodawstwem unijnym – eIDAS) podpis elektroniczny, z którego można korzystać za pomocą smartfona czy tabletu. Został opracowany przez naszych inżynierów z Certum. W niniejszym artykule prezentujemy Państwu kilka elastycznych modeli biznesowych, w których oferujemy nasz najnowszy produkt.

OFERTA MIESIĄCA

OPROGRAMOWANIE DLA BIZNESU

Zmiany w module Wcześniejsze rozliczenie kontraktów

Przy zawieraniu umów leasingowych zazwyczaj nie planujemy ich wcześniejszego rozwiązywania. Przydarzają się czasem zdarzenia losowe, np. nasze auto zostało skradzione lub podczas wypadku zostało całkowicie zniszczone. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi specjalny moduł systemu LEO Leasing, który pozwala na wcześniejsze rozliczenie kontraktu. Niniejszy artykuł poświęcony jest modyfikacjom, jakie wprowadziliśmy do tego modułu – a wszystko to po to, aby jeszcze bardziej uprościć codzienną pracę użytkowników Systemu LEO.

SimplySign – zdalny podpis elektroniczny dla każdego!

Żyjemy w świecie, w którym dostęp do wiedzy, informacji i najnowszej technologii ma ogromne znaczenie. Prowadzenie biznesu bez nowych technologii nie jest już możliwe, jest ona istotnym czynnikiem konkurencyjnej przewagi. Wiemy o tym i w naszych laboratoriach R&D Certum przygotowaliśmy usługę zdalnego podpisu elektronicznego SimplySign. W niniejszym artykule przybliżamy Państwu jej działanie, wykorzystanie, zalety oraz korzyści.

WYPOWIEDŻ EKSPERTA

ZANIM ZADZWONISZ DO SERWISU/KONSULTANTA LEO

Z nami płatności przychodzące obsłużysz łatwo, szybko i przyjemnie!

Definiowanie po maskach oraz infokodzie mamy w Module Płatności Przychodzących od dawna, co pozwalało sprawnie przyporządkowywać płatności. Jednak wciąż część płatności trzeba było parować ręcznie, co jest zajęciem dość czasochłonnym. Moduł Płatności Przychodzących w systemie LEO FK w wersji 3.20 został zmodyfikowany o kolejne funkcjonalności, które pozwolą zminimalizować niemal do zera proces ręcznego parowania płatności. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w Module Płatności Przychodzących.