BIL – Numer 3 (111), jesień 2016

W najnowszym numerze BIL- a znajdziesz następujące artykuły:

AKTUALNOŚCI

Nasi Klienci już używają aplikacji JPK

Miło nam poinformować, że naszej aplikacji pozwalającej na wysyłanie wymaganych Ustawą danych poprzez pliki JPK używa już kilku naszych Klientów. Dla wszystkich naszych Partnerów przygotowaliśmy ułatwienia w postaci instalatora aplikacji, dostarczamy także instrukcję obsługi oraz opis konfiguracji aplikacji JPK.

Akademia umiejętności LEO 

Przypominamy Państwu o uruchomionym projekcie „Akademii umiejętności LEO”. Dotychczasowe doświadczenie specjalistów Pionu Szkoleń oraz Oprogramowania dla Leasingu zaowocowały powstaniem Akademii LEO, której celem jest propagowanie wiedzy oraz umiejętności obsługi systemów: LEO oraz LEO FK z zastosowaniem narzędzi analizy danych (MS Excel).

Asseco Active Team w 3. BMW Półmaratonie Praskim

28 sierpnia br. prawobrzeżna część Warszawy została zdominowana przez biegaczy. Tego upalnego dnia po raz trzeci odbył się BMW Półmaraton Praski. W imprezie wzięło udział aż osiem tysięcy uczestników. Asseco Active Team ADS reprezentowali Paweł Barchwic oraz Joanna Borkowska.

JPK alert! Zarezerwuj termin już dziś! 

Planowanie jest dobre i bardzo pomocne, pozwala na właściwe zorganizowanie działań w czasie. I właśnie do tego Państwa zachęcamy – do zaplanowania wizyty naszego Konsultanta, który pomoże w przeprowadzeniu konfiguracji aplikacji JPK.

Jak uzyskać dostęp do sprzętu i danych w trybie 24/7/365?

Promujemy outsorcing infrastruktury sprzętowej i systemowej, nie dlatego, że outsorcin jest modny, ale dlatego, że przynosi biznesowi wymierne korzyści. Poprzez zlecenie zadań, które nie stanowią core biznesu, zyskujemy czas i zasoby na to, co stanowi clou działalności danej organizacji.

Promocja na licencję zgłaszania klientów do KRD i BIK

Jak ważna jest aktualna informacja o stanie zadłużenia klienta oraz możliwość zgłaszania klientów do Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK) oraz Krajowego Rejestru Długów (KRD), nie trzeba nikogo przekonywać.

OFERTA MIESIĄCA

OPROGRAMOWANIE DLA BIZNESU

Kluczowe elementy konfiguracji oraz obsługi JPK 

Niniejszy artykuł prezentuje możliwości aplikacji JPK. Jej możliwości konfiguracyjne są praktycznie nieograniczone. Każdy administrator poradzi sobie z ich ustawieniem. Dla ułatwienia autor artykułu prezentuje krok po kroku kluczowe elementy konfiguracji aplikacji JPK.

Nie taki JPK straszny jak go malują!

Jednolity Plik Kontrolny jaki jest, każdy widzi. Choć może jeszcze nie każdy. Dla tych Klientów, którzy jeszcze nie zainstalowali udostępnionej przez nas aplikacji do generowania plików kontrolnych przeznaczam niniejszy artykuł. Chciałbym tutaj opisać jak przejść przez proces instalacji aplikacji JPK bezboleśnie i sprawnie.

WYPOWIEDŻ EKSPERTA

q