Oferta miesiąca

Jak uzyskać dostęp do sprzętu i danych w trybie 24/7/365?

 

Promujemy outsorcing infrastruktury sprzętowej i systemowej, nie dlatego, że outsorcing jest modny, ale dlatego, że przynosi biznesowi wymierne korzyści. Poprzez zlecenie zadań, które nie stanowią core business, powoduje, że zyskujemy czas i zasoby na to, co stanowi clou działalności danej organizacji.

Wąska specjalizacja jest czymś powszechnym w obecnych czasach. Coraz rzadziej można spotkać tzw. Pana Złotą Rączkę, który umie zrobić w zasadzie wszystko sam. To samo jest widoczne w biznesie. Firmy wolą zająć się tym w czym są najlepsze, co przynosi im przychód, pozostałe usługi zlecając specjalistom. Po co utrzymywać infrastrukturę sprzętową? Skoro jej utrzymanie wymaga zatrudnienia specjalistów, a szybki rozwój firmy i co za tym idzie obsługa coraz większej liczby użytkowników i transakcji, wymaga częstych i kosztownych wymian tego sprzętu?

 

Podpowiadamy: nie warto! Lepiej wynająć taką infrastrukturę u specjalistów, którzy wiedzą jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni dla naszych potrzeb, czuwają nad jego poprawnym działaniem w trybie 24/7/365, zapewnią bezpieczeństwo dostępu i danych, jak również samego sprzętu poprzez odpowiednie zabezpieczenia, zrealizują niezbędne polityki backupowe, udostępnią wymagane licencje (Oracle, Microsoft Server), a w razie takiej potrzeby zapewnią szybką rozbudowę tej infrastruktury. A wszystko to za korzystną miesięczną opłatą hostingową! Dzięki czemu przestrzeń zajmowaną przez sprzęt, będzie można zagospodarować w inny sposób, chociażby pokój relaksu dla pracowników :-).

 

Wszystkie te zalety hostingu infrastruktury sprzętowej i systemowej oferujemy Państwu już dzisiaj. Wspólnie z Pionem Centrum Danych Asseco Data Systems przygotowaliśmy ofertę hostingu w naszym Centrum Przetwarzania Danych w Łodzi, certyfikowanym ISO 27001:2013 oraz ISO 9001:2008.

 

Więcej szczegółów odnośnie naszej oferty uzyskają Państwo jak zwykle kontaktując się z Działem Handlowym pod adresem LEO.Sales@assecods.pl.

 

autor: Joanna Żelazna