BIL – Numer 3 (115), jesień 2017

W najnowszym numerze BIL-a znajdziesz następujące artykuły:

AKTUALNOŚCI

Zastąp papierową fakturę wygodną e-fakturą

Uwolnij się od sterty papieru, zastąp papierową fakturę wygodną i ekologiczną e-fakturą. Załóż konto na platformie e-faktura.assecods.pl i korzystaj z elektronicznej faktury już teraz. Od tej chwili do swoich e-faktur masz dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, wystarczy dostęp do Internetu. E-faktury są również dostarczane na podany przez Ciebie adres e-mail – szybko, prosto i bezpiecznie.

Stworzymy nowy dworzec lokalny w Rzeszowie

Podpisaliśmy umowę na realizację projektu „Budowa Systemu ITS na potrzeby Dworca Lokalnego”, który będziemy wdrażać w ramach konsorcjum z firmą ML System SA.

 

Asseco Data Systems partnerem Citrix

Asseco Data Systems dołączyło do programu partnerskiego Citrix Service Provider dedykowanego dostawcom usług, którzy mają w ofercie dostarczanie oraz odsprzedaż klientom usług hostowanych. Uzyskaliśmy również srebrny status jako Citrix Solution Advisor.

 

Asseco Data Systems stworzy z Mielca „eMiasto przyszłości”

W ramach projektu „Inteligentny Mielec – eMiasto Przyszłości” wdrożony zostanie kompleksowy system zarządzania miastem obejmujący Urząd Miasta oraz wszystkie podległe mu jednostki. Powstanie też dedykowany mieszkańcom i lokalnym przedsiębiorcom portal stanowiący miejską platformę komunikacji elektronicznej. To pierwszy tego typu projekt w Polsce. Całkowita wartość przedsięwzięcia wyniesie 8,24 mln zł.

 

Jesteśmy sygnatariuszami porozumienia 5G dla Polski

Asseco Data Systems jest jednym z sygnatariuszy podpisanego 29 czerwca 2017 roku przez minister cyfryzacji Annę Streżyńską Porozumienia na rzecz Strategii 5G dla Polski.

Aktualności z ADS

Nowy sposób przygotowywania ofert w Asseco Data Systems

Wiele razy zadają sobie Państwo pytanie: dlaczego niewielka zmiana, która polega na przykład na dodaniu nowego pola, kosztuje według Państwa dużo za dużo. W poniższym artykule wyjaśniamy dlaczego? A przede wszystkim wskazujemy jak temu zaradzić…

OFERTA MIESIĄCA

OPROGRAMOWANIE DLA BIZNESU

Innowacje i udoskonalenia w LEO FK. Plan kont LEO FK – szukajcie a znajdziecie

Nadeszła jesień, liście milionami lecą z drzew, kasztany i żołędzie spadają tysiącami. Przyroda przygotowuje się powoli do zimowego snu. A u nas przeciwnie, praca wre, setki pomysłów budzą się do życia. Nadszedł już czas żeby się nimi z Państwem podzielić. Rozpoczynamy cykl artykułów traktujący o nowych funkcjonalnościach i usprawnieniach dotyczących Programu LEO FK. Wszystkie zmiany, o których wspomnimy, zostaną wprowadzone z myślą o Państwa wygodzie w wersji 3.21.

Co nowego w Szkoleniach Asseco Data Systems?

 

Zabrakło czasu na szkolenia w tym roku? – Wykorzystaj budżet kupując Bon Szkoleniowy 2018 r.

Jeśli wciąż masz do wykorzystania tegoroczny budżet na rozwój, a czas nie pozwala na udział w szkoleniu, skorzystaj z naszej oferty: wykup specjalny bon na szkolenia i wykorzystaj go w przyszłym roku.

 

ITIL®-Scrum – Agile-DevOps – Tylko do końca grudnia 2017 szkolenia w promocyjnych cenach

Informatyka może być elementem przewagi konkurencyjnej, pomagając biznesowi szybciej dostarczać rozwiązania na rynek. Można to osiągnąć poprzez synergię trzech metodyk – ITIL®, Agile i DevOps – których wspólne użycie przedstawiamy na naszych szkoleniach.

SPRAWDŹ, CO JESZCZE ZNAJDZIESZ W Asseco Data Systems

CO NOWEGO W CERTUM

Bezpieczna jesień z Certum

Zapraszamy po „Pakiet bezpieczeństwa”. Wystarczy w sklepie Certum zakupić certyfikaty SSL/ ID/ CS za kwotę 1000 zł., a następnie odebrać elektronicznie kartę podarunkową na kwotę 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro*.

 

*Regulamin promocji na stronie CERTUM