Aktualności

 

 

Zastąp papierową fakturę wygodną e-fakturą

 

Uwolnij się od sterty papieru, zastąp papierową fakturę wygodną i ekologiczną e-fakturą. Załóż konto na platformie e-faktura.assecods.pl i korzystaj z elektronicznej faktury już teraz. Od tej chwili do swoich e-faktur masz dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, wystarczy dostęp do Internetu. E-faktury są również dostarczane na podany przez Ciebie adres e-mail – szybko, prosto i bezpiecznie.

Elektroniczna Faktura, to Faktura stworzona z myślą o Państwa wygodzie. Tradycyjna, papierowa wersja Faktury została zastąpiona jej elektronicznym odpowiednikiem. Elektroniczna Faktura zawiera te same dane co Faktura papierowa i jest dostępna dla Państwa z dowolnego miejsca na świecie i w każdej chwili.

 

Nie muszą Państwo nigdzie się logować, e-faktura jest przesyłana na wskazany przez Państwa adres e-mail w formacie PDF zabezpieczona niekwalifikowanym podpisem elektroniczny. Dodatkowo faktura zamieszczana jest na dedykowanym portalu: e-faktura.assecods.pl, skąd mogą ją Państwo pobrać w dowolnym momencie po uprzednim zalogowaniu.

 

Faktura wystawiona i przesyłana w formie elektronicznej zabezpieczona niekwalifikowanym certyfikatem pieczęci elektronicznej spełnia wymogi określone w art. 106m ust. 4 Ustawy VAT dotyczące zapewnienia autentyczności pochodzenia i integralności treści oraz czytelności faktury.

 

W bliskiej przyszłości planujemy również przygotowanie możliwości przekazywania wraz z e-fakturą dodatkowo pliku xml dla firm użytkujących System LEO GL (system finansowo-księgowy). Za jego pośrednictwem nasi klienci będą mogli wczytać e-fakturę bezpośrednio do Systemu LEO, bez konieczności jej ręcznej rejestracji w systemie.

 

W celu zamówienia e-faktury prosimy o wypełnienie kwestionariusza dostępnego pod tym linkiem oraz odesłanie go na adres: e-faktura@assecods.pl.

 

Regulamin wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej

autor: Joanna Żelazna