BIL – Numer 4 (116), zima 2017

W najnowszym numerze BIL-a znajdziesz następujące artykuły:

AKTUALNOŚCI

„Pomagamy” – wspólna akcja Asseco Poland i Asseco Data Systems 

Tak, jak w ubiegłym roku, również w tym jest nam bardzo miło ogłosić, że wspólnie z Asseco Poland ADS prowadzi akcję pomagamy.asseco.com. Celem akcji jest finansowe wsparcie organizacji oraz osób niosących pomoc najbardziej potrzebującym. Pracownicy Asseco Poland i Asseco Data Systems nie tylko wskazują instytucje, które otrzymają naszą pomoc, ale także ofiarowują swój czas i całoroczne osobiste zaangażowanie w konkretną pomoc.

Asseco Data Systems partnerem Raportu o elektronicznej identyfikacji w Polsce

Asseco Data Systems jest partnerem pierwszego w Polsce raportu o rynku elektronicznych usług zaufania. W raporcie między innymi wypowiedzi naszych ekspertów z ADS z Pionu Usług Bezpieczeństwa i Zaufania.

 

Rozbudujemy infrastrukturę teleinformatyczną PKP PLK SA

Rozbudujemy infrastrukturę teleinformatyczną PKP PLK SA. Łączna wartość projektu to blisko 12 mln zł. Celem projektu „Dostawa, montaż, konfiguracja serwerów, przełączników SAN i macierzy w celu rozbudowy posiadanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. infrastruktury teleinformatycznej” jest konsolidacja systemów biznesowych PKP PLK na nowej platformie sprzętowej.

Aktualności z ADS

OPROGRAMOWANIE DLA BIZNESU

Innowacje i udoskonalenia w LEO FK cz.2. Szablony dokumentów… jeśli robisz coś „n” razy

Drodzy Państwo, zbliża się okres, w którym chętnie obdarowujemy się podarunkami i dzielimy się życzliwymi słowami płynącymi wprost z serca. Przyłączając się do wszystkich uprzejmości, życzymy Wam już teraz, lekkiej i owocnej pracy. Same życzenia jednak nie wystarczą. Aby tak się stało, miło byłoby dostać użyteczny prezent, który to umożliwi. Oto właśnie dla Państwa taki mamy! Przepasany czerwoną wstążką czeka na rozpakowanie. Z przyjemnością prezentujemy kolejne udogodnienie w Systemie LEO FK. Sprawi że po pracy wrócicie do domu mniej zmęczeni i będziecie mieli ochotę celebrować Wasz czas wolny… czas świąteczny.

Co nowego w Szkoleniach Asseco Data Systems?

 

Wykorzystaj tegoroczny budżet szkoleniowy na rozwój w 2018 roku

Jeśli wciąż masz do wykorzystania tegoroczny budżet na rozwój, a czas nie pozwala na udział w szkoleniu, skorzystaj z naszej oferty: wykup specjalny bon na szkolenia i wykorzystaj go w przyszłym roku.

Osoby zainteresowane zakupem bonu prosimy o kontakt.
szkolenia@assecods.pl
tel. 801 30 30 30

 

Tylko do końca grudnia 2017 szkolenia w promocyjnych cenach

ITIL® Foundation – 1300 zł

PRINCE2® Foundation – 1450 zł*

AgilePM® Foundation – 1450 zł*

I wiele innych…

* W cenie szkolenia oficjalny podręcznik!

SPRAWDŹ, CO JESZCZE ZNAJDZIESZ W Asseco Data Systems