Dla Klientów Copy

Szanowni Państwo,

Dziękujemy, za zaufanie jakim nas Państwo dotychczas obdarzali, wybierając jako dostawcę lub partnera biznesowego. Mając na uwadze dalszą, jeszcze bardziej owocną współpracę pragniemy Państwa poinformować o nadchodzących zmianach, które zostaną wdrożone w naszych firmach z początkiem 2016 roku.

Każda z wymienionych poniżej Spółek jest częścią Grupy Asseco skupiającej podmioty prowadzące działalność w ponad czterdziestu krajach na całym świecie. W bieżącym roku Zarząd Asseco Poland S.A. podjął decyzję o połączeniu w jeden podmiot działających dotychczas na terenie Polski poniższych sześciu spółek:

.

.

W wyniku ich połączenia powstanie nowa spółka – Asseco Data Systems S.A. (ADS), która rozpocznie działalność operacyjną z początkiem 2016 roku. Będzie to jedna z największych w Polsce firm informatycznych, działająca w dziesięciu lokalizacjach w całym kraju. Głównym atutem Asseco Data Systems będzie skupienie, w ramach jednej organizacji, unikatowej na rynku informatycznym wiedzy eksperckiej oraz kilkudziesięcioletniego doświadczenia blisko tysiąca ekspertów i specjalistów IT. Ważnym elementem w działalności nowej Spółki będzie koncentracja na rynku lokalnym – zarówno w obsłudze przedsiębiorstw, jak i jednostek oraz instytucji administracji samorządowej. Stając się częścią dużej, obsługującej tysiące Klientów oraz silnej finansowo Spółki, wyżej wymienione firmy pozyskają nowe możliwości działania oraz perspektywy dalszego rozwoju.

Dzięki połączeniu naszych firm, uzyskacie Państwo dostęp do szerszej oferty, jeszcze bardziej innowacyjnych i konkurencyjnych produktów. Jesteśmy przekonani, że Asseco Data Systems, łącząc sposób działania oraz elastyczność firmy mniejszej z pozycją i potencjałem dużej organizacji – stanie się dla Państwa jeszcze lepszym partnerem biznesowym.

.

Jednocześnie chcemy zwrócić Państwa uwagę, że do czasu połączenia naszych firm, pozostajecie Państwo Klientem dotychczasowego dostawcy i relacje te nie ulegają żadnej zmianie. Pragniemy też poinformować, że Asseco Data Systems S.A. będzie następcą prawnym łączonych firm i wszystkie ich aktywne umowy i zobowiązania będą w pełni respektowane przez Asseco Data Systems. Przeniesienie aktywów wyżej wymienionych firm nastąpi w trybie przepisu art. 494 Kodeksu spółek handlowych (tzw. sukcesja generalna), tym samym nie będzie konieczne podpisywanie dodatkowych dokumentów jak np. aneksy, porozumienia, itp.

.

Mamy pewność, że to przedsięwzięcie przyniesie nam i Państwu szereg nowych możliwości oraz korzystne zmiany w naszych relacjach. Dziękując za dotychczasową współpracę, już dziś cieszymy się na powitanie Państwa w gronie Partnerów i Klientów Asseco Data Systems.

Paweł Barchwic – Prezes Zarządu ADH-Soft Sp. z o.o.
Robert Kobylański – Prezes Zarządu Centrum Komputerowe Zeto S.A.
Daniel Lala – Prezes Zarządu Combidata Poland Sp. z o.o.
Stanisław Jentczak – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Informatyki ZETO Bydgoszcz S.A.
Andrzej Dopierała – Prezes Zarządu Unizeto Technologies S.A.
Jarosław Jastrzębski – Prezes Zarządu Zakład Usług Informatycznych Otago Sp. z o.o.

 .

Zapraszamy do kontaktu

.

Jeśli mają Państwo pytania i wątpliwości związane z powstaniem nowej Spółki zapraszamy do kontaktu:

.

+48 91 4 801 388

(infolinia czynna: pn – pt w godz. 8.00 – 16.00)

.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji: