Dołącz do Asseco – przyjdź na konferencję Security Case Study

Dołącz do Asseco – przyjdź na konferencję Security Case Study

W dniach 12-13 września 2019 r. w Warszawie odbędzie się jedno z największych wydarzeń poświęconych tematyce bezpieczeństwu IT oraz informatyce śledczej. To konferencja Security Case Study 2019 (SCS), której platynowym partnerem jest Asseco. W trakcie spotkania eksperci z Grupy zaprezentują kompetencje i ofertę w obszarze cybersecurity. Klienci Asseco mogą liczyć na specjalna cenę, która obowiązuje tylko do 31 lipca.

Pierwszego dnia Security Case Study odbędzie się debata o stanie wdrożenia Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Jej uczestnikiem będzie m.in. Andrzej Dopierała, Prezes Zarządu Asseco Data Systems i ComCERT oraz Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland.

Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa weszła w życie w 2018 roku. Nakłada ona nowe obowiązki m.in. na dostawców usług cyfrowych, a więc także firmy IT. Podmioty obowiązane, zgodnie z jej zapisami powinny posiadać skuteczne mechanizmy zabezpieczenia swoich zasobów cyfrowych, umieć oszacować ryzyko związane z cyberbezpieczeństwem oraz przekazywać informacje o poważnych incydentach i ich obsłudze do jednego z CSIRT. Wśród jednostek objętych ustawą są firmy, dostarczające usługi chmurowe. Asseco posiada rozbudowane portfolio produktów, które oferuje w modelu SaaS. Potrafią one w efektywny sposób wykrywać i przeciwdziałać zagrożeniom cybernetycznym. Na SCS powiemy szerzej, o tym jak w praktyce spełnić zapisy regulatora, a także pokażemy nasze systemy, które w tym pomagają – powiedział Andrzej Dopierała.

W ramach dwóch dni konferencji Security Case Study 2019 będzie można także zobaczyć rozwiązania Asseco z obszaru cybersecurity, drony wyposażone w specjalistyczne oprogramowanie, jak i dowiedzieć się więcej na temat skutecznych sposobów na zapobieganie incydentom cybernetycznym. Na stoisku będą obecni przedstawiciele z Grupy Asseco: Asseco PolandAsseco Data SystemsAsseco Business Solutions i ComCERT.

Konferencja Security Case Study każdego roku przyciąga setki uczestników społeczności IT Security. Biorą w niej udział m.in. dyrektorzy działów bezpieczeństwa, osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT, szefowie działów audytu, eksperci bezpieczeństwa informacji, przedstawiciele służb mundurowych, a także dostawcy rozwiązań IT.

Dołącz do Asseco – przyjdź na konferencję Security Case Study.

Wpisz kod rabatowy Asseco_SCS19_15 w formularzu rejestracyjnym i zyskaj 15% zniżki.

Więcej informacji na temat konferencji SCS 2019 można znaleźć na stronie wydarzenia: www.securitycasestudy.pl.

Powiązane linkiSzanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI