Contact – Certum contact details

Certum

Registration Points

Bydgoszcz – Registration Point

 

St. Kurpińskiego 9, 85-950 Bydgoszcz
(former building ZETO Bydgoszcz S.A.)
Phone no.: +48 52 3232 348
E-mail: pr_bydgoszcz@unizeto.pl
office hours: Mon.-Fri.: 8:00-16:00
(Please call to make an appointment)

Łódź – Registration Point

 

St. Narutowicza 136, 90-146 Łódź
(former building Centrum Komputerowego ZETO S.A.)
Phone no.: +48 42 6756 406
E-mail: pr_lodz@unizeto.pl
office hours: Mon.-Fri.: 8:00 -16:00
(Please call to make an appointment)

Szczecin – Registration Point

 

St. Królowej Korony Polskiej 21, 70-486 Szczecin
Phone no.: +48 91 4801 342
E-mail: pr_szczecin@unizeto.pl
office hours: Mon.-Fri.: 8:00 – 16:00 (Please call to make an appointment)

Warszawa – Registration Point

 

St. Sienna 75, 00-833 Warszawa
Phone no.: +48 22 5258 643
E-mail: pr_warszawa@unizeto.pl
office hours: Mon.-Fri.: 8:00 – 16:00 (Please call to make an appointment)

In Registration Points it is possible to:

 

 • obtain a qualified certificate of Certum within 30 minutes,
 • purchase of Certum Sets,
 • verification of identity,
 • renewal of Certum qualified certificate,
 • renewal of certificates for customers of the competition,
 • purchase of cards, certificates, readers and accessories,
 • presentations and consultations on the use of electronic signatures.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI