Forum Użytkowników OTAGO

Konferencja „Centrum Usług Wspólnych”

9-10.06.2016
Gdyńskie Centrum Filmowe,
plac Grunwaldzki 2,  Gdynia

Szanowni Państwo,

 

miło mi poinformować, iż tegoroczna Konferencja Użytkowników Oprogramowania Otago będzie miała miejsce w Gdyni, w dniach 09-10.06.2016r. Została ona objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdyni – Pana Wojciecha Szczurka.

Jesteśmy zaszczyceni, że Asseco Data Systems S.A. dzięki temu wydarzeniu może wpisać się w kalendarz obchodów 90-lecia Miasta Gdyni.

Tegorocznym hasłem przewodnim konferencji jest „Centrum usług wspólnych”.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, gośćmi konferencji będą przedstawiciele samorządów z terenu całej Polski – głównie użytkownicy systemu Otago w osobach prezydentów, burmistrzów, dyrektorów departamentów, naczelników wydziałów oraz kierowników jednostek miejskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która będzie okazją do wymiany doświadczeń i poglądów wśród przedstawicieli Jednostek Samorządów Terytorialnych, wzbogacenia wiedzy o nowe możliwości systemu oraz wzajemnego poznania się użytkowników systemu Otago z pracownikami firmy ADS.

Jak corocznie, Państwa udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą tylko ewentualne koszty noclegów oraz dojazdu.

Informacje o agendzie spotkania oraz inne aktualności będą na bieżąco aktualizowane na niniejszej stronie.

 

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji

Renata Grzebińska
Koordynator Konferencji