I Forum Bezpieczeństwa Asseco Data Systems

I Forum Bezpieczeństwa Asseco Data Systems

Jesteśmy gospodarzem i organizatorem I Forum Bezpieczeństwa Asseco Data Systems, które odbędzie się 13 września 2016 roku w Warszawa w Polonia Palace Hotel.

Konferencja adresowana jest do szefów departamentów informatyki, administratorów bezpieczeństwa informatycznego, administratorów baz danych oraz innych osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT.

Bezpieczeństwo IT jest obecnie bardzo ważnym obszarem każdej organizacji, o który należy nieustannie dbać. Zmieniające się wektory ataku oraz ciągła pogoń producentów w celu przygotowania technologii, które będą w stanie powstrzymać atakujących, to dzisiejszy krajobraz pola walki w tym obszarze IT. Asseco Data Systems, jako lider rynku w tej dziedzinie dostarcza swoim Klientom aktualną i rzetelną wiedzę w zakresie dostępnych metod ochrony, konfrontując wiedzę producentów systemów bezpieczeństwa IT z własnymi doświadczeniami wyniesionymi z przeprowadzonych projektów. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy konferencji otrzymają unikatową wiedzę zarówno w zakresie dostępnych na rynku technologii, jak również doświadczeń związanych z ich wdrożeniami.

Na konferencji poruszymy następujące tematy:

 • Jak się chronić przed nieznanym? Doświadczenia Asseco Data Systems – ADS;
 • Skuteczna identyfikacja zagrożeń na przykładzie IBM Qradar i IBM Guardium – IBM;
 • Zaawansowana ochrona obrzeża sieci dzięki nowym platformom – FortiGate;
 • Ochrona kont uprzywilejowanych dzięki rozwiązaniu CyberArk – CyberArk;
 • Walka z atakami typu APT – relacja z pola walki FireEye – FireEye.

 

Więcej informacji, pełna agenda oraz formularz zgłoszenia na Konferencję znajduje się na stronie internetowej dedykowanej wydarzeniu: I Forum Bezpieczeństwa Asseco Data Systems.Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI