Realizujemy szkolenia finansowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Realizujemy szkolenia finansowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

https://www.umww.pl/images/fundusze_europejskie/UE_EFS_POZIOM-Kolor.jpg

Asseco Data Systems SA realizuje projekt „Śląska akademia kompetencji TIK w obszarach umiejętności ICT i znajomości języków obcych”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki temu wszystkie oferowane szkolenia są bezpłatne.

Celem projektu jest zarówno nauka podstaw stosowania komputera w codziennych zastosowaniach, jak też, w przypadku bardziej zaawansowanych użytkowników – realizacja autoryzowanych szkoleń Microsoft i Oracle w obszarze administracji systemami i programowania.

W ramach projektu można też skorzystać ze szkoleń z języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego na różnych poziomach zaawansowania. Kursy językowe realizowane są przez profesjonalną szkołę językową na jednym z poziomów Komisji Europejskiej (poziom A1-C2). Szkolenie trwa 60 godzin i prowadzone jest w małych, komfortowych grupach do 12 osób.

Projekt realizowany jest do czerwca 2019 r.. Szczegółowe zasady funkcjonowania programu można znaleźć tu: http://akademiatik.eduportal.pl/