Asseco Data Systems na III edycji R@bbIT, Szczecin 2016

21/4/2016

s2

Asseco Data Systems było jednym z wielu uczestników III edycji największych Targów IT w regionie  R@bbIT, która odbywa się 20 kwietnia 2016 w Szczecinie. Jej Organizatorem jest Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Inspiration. Innovation. Impact.”

Główny cel jaki sobie stawia Konferencja R@bbIT to dialog i podejmowanie współpracy pomiędzy biznesem i uczelnią w zakresie IT. Na uczestników konferencji czekały interesujące wykłady, prelekcje techniczne oraz stoiska 30 firm z ofertami pracy, jak również takie niespodzianki, jak zwiedzanie serwerowni Wydziału Informatyki oraz komora dźwiękowa.Nasze stoisko z ofertami staży, praktyk i pracy na R@bbIT odwiedziło wiele osób, nie tylko studentów, ale także absolwentów kierunków IT oraz pokrewnych, jak również młodych przedsiębiorców.Czas aplikowania na staże i praktyki już się rozpoczął. Łódzka siedziba ADS oferuje wakacyjny płatny staż dla studentów Informatyki.

Aplikacje zbieramy do 30 kwietnia br. - więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.

A już 9 i 10 maja br. zapraszamy wszystkich do Gdańska na Trójmiejskie Targi pracy. Tam również firma Asseco Data Systems będzie ze swoim stoiskiem z interesującymi ofertami staży, praktyk i pracy.Takie spotkania na styku nauki i biznesu są świetną okazją do nawiązania kontaktów na różnych płaszczyznach pomiędzy biznesem IT i środowiskiem akademickim. Zapraszamy za rok.