Asseco Data Systems zwycięzcą konkursu Best in Cloud

24/5/2018

|

Wydawnictwo IDG co roku wyłania najlepsze produkty i dostawców rozwiązań chmurowych. Asseco Data Systems okazało się najlepsze w kategorii „Najlepsza platforma testowo-deweloperska PaaS”.

Nagrodzona główną nagrodą platforma UniCloud została wprowadzona na rynek 3 lata temu przez Centrum Danych Asseco Data Systems. Zainteresowanie usługą stale rośnie i stale zbiera pozytywne opinie użytkowników głównie programistów, administratorów oraz szefów działów IT. Rozwiązanie udostępniane jest w modelu PaaS – Platform as a Service i umożliwia szybkie oraz intuicyjne tworzenie i zarządzanie środowiskami IT udostępniając jednocześnie szeroki wachlarz narzędzi i wsparcia dla języków programowania.

Wygrana w konkursie Best in Cloud jest dla nas bardzo ważna zwłaszcza z uwagi na fakt iż w składzie jury, które głosowało na poszczególne rozwiązania znaleźli się menadżerowie IT największych polskich firm. Potwierdza ona również, że na tak konkurencyjnym rynku rozwiązań chmurowych wciąż można się wyróżniać. Platforma UniCloud to zaawansowana chmura, którą można zastosować do wsparcia procesów wytwarzania oprogramowania oraz do realizacji z powodzeniem wdrożeń produkcyjnych, co potwierdzają nasi klienci - powiedział odbierając nagrodę Marcin Lebiecki, Dyrektor Centrum Danych Asseco Data Systems