Dołącz do Asseco – przyjdź na konferencję Security Case Study

29/7/2019

SCS2019_baner_asseco-003-750x430

W dniach 12-13 września 2019 r. w Warszawie odbędzie się jedno z największych wydarzeń poświęconych tematyce bezpieczeństwu IT oraz informatyce śledczej. To konferencja Security Case Study 2019 (SCS), której platynowym partnerem jest Asseco. W trakcie spotkania eksperci z Grupy zaprezentują kompetencje i ofertę w obszarze cybersecurity. Klienci Asseco mogą liczyć na specjalna cenę, która obowiązuje tylko do 31 lipca.

Pierwszego dnia Security Case Study odbędzie się debata o stanie wdrożenia Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Jej uczestnikiem będzie m.in. Andrzej Dopierała, Prezes Zarządu Asseco Data Systems i ComCERT oraz Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland.

Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa weszła w życie w 2018 roku. Nakłada ona nowe obowiązki m.in. na dostawców usług cyfrowych, a więc także firmy IT. Podmioty obowiązane, zgodnie z jej zapisami powinny posiadać skuteczne mechanizmy zabezpieczenia swoich zasobów cyfrowych, umieć oszacować ryzyko związane z cyberbezpieczeństwem oraz przekazywać informacje o poważnych incydentach i ich obsłudze do jednego z CSIRT. Wśród jednostek objętych ustawą są firmy, dostarczające usługi chmurowe. Asseco posiada rozbudowane portfolio produktów, które oferuje w modelu SaaS. Potrafią one w efektywny sposób wykrywać i przeciwdziałać zagrożeniom cybernetycznym. Na SCS powiemy szerzej, o tym jak w praktyce spełnić zapisy regulatora, a także pokażemy nasze systemy, które w tym pomagają – powiedział Andrzej Dopierała.

W ramach dwóch dni konferencji Security Case Study 2019 będzie można także zobaczyć rozwiązania Asseco z obszaru cybersecurity, drony wyposażone w specjalistyczne oprogramowanie, jak i dowiedzieć się więcej na temat skutecznych sposobów na zapobieganie incydentom cybernetycznym. Na stoisku będą obecni przedstawiciele z Grupy Asseco: Asseco Poland, Asseco Data Systems, Asseco Business Solutions i ComCERT.

Konferencja Security Case Study każdego roku przyciąga setki uczestników społeczności IT Security. Biorą w niej udział m.in. dyrektorzy działów bezpieczeństwa, osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT, szefowie działów audytu, eksperci bezpieczeństwa informacji, przedstawiciele służb mundurowych, a także dostawcy rozwiązań IT.

Dołącz do Asseco – przyjdź na konferencję Security Case Study.

Wpisz kod rabatowy Asseco_SCS19_15 w formularzu rejestracyjnym i zyskaj 15% zniżki.

Więcej informacji na temat konferencji SCS 2019 można znaleźć na stronie wydarzenia: www.securitycasestudy.pl.

Powiązane linki