I Forum Bezpieczeństwa Asseco Data Systems

25/8/2016

slider_sec_1

Jesteśmy gospodarzem i organizatorem I Forum Bezpieczeństwa Asseco Data Systems, które odbędzie się 13 września 2016 roku w Warszawa w Polonia Palace Hotel.

Konferencja adresowana jest do szefów departamentów informatyki, administratorów bezpieczeństwa informatycznego, administratorów baz danych oraz innych osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT.Bezpieczeństwo IT jest obecnie bardzo ważnym obszarem każdej organizacji, o który należy nieustannie dbać. Zmieniające się wektory ataku oraz ciągła pogoń producentów w celu przygotowania technologii, które będą w stanie powstrzymać atakujących, to dzisiejszy krajobraz pola walki w tym obszarze IT. Asseco Data Systems, jako lider rynku w tej dziedzinie dostarcza swoim Klientom aktualną i rzetelną wiedzę w zakresie dostępnych metod ochrony, konfrontując wiedzę producentów systemów bezpieczeństwa IT z własnymi doświadczeniami wyniesionymi z przeprowadzonych projektów. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy konferencji otrzymają unikatową wiedzę zarówno w zakresie dostępnych na rynku technologii, jak również doświadczeń związanych z ich wdrożeniami.Na konferencji poruszymy następujące tematy:

  • Jak się chronić przed nieznanym? Doświadczenia Asseco Data Systems – ADS;
  • Skuteczna identyfikacja zagrożeń na przykładzie IBM Qradar i IBM Guardium – IBM;
  • Zaawansowana ochrona obrzeża sieci dzięki nowym platformom – FortiGate;
  • Ochrona kont uprzywilejowanych dzięki rozwiązaniu CyberArk – CyberArk;
  • Walka z atakami typu APT - relacja z pola walki FireEye – FireEye.

Więcej informacji, pełna agenda oraz formularz zgłoszenia na Konferencję znajduje się na stronie internetowej dedykowanej wydarzeniu: I Forum Bezpieczeństwa Asseco Data Systems.