Jesteśmy zwycięzcą rankingu firm szkoleniowych według ITwiz Best 100

19/8/2019

ITwiz Best 100 to jedno z dwóch najważniejszych zestawień obrazujących kondycję polskiej branży informatycznej. W tym roku zwyciężyliśmy w kategorii firm o największych przychodach z usług szkoleniowych, a w wielu innych zestawieniach zajęliśmy miejsce w pierwszej dziesiątce.Asseco Data Systems jest niekwestionowanym liderem rankingu firm o największych przychodach ze sprzedaży szkoleń. W 2018 wyniosły one ok. 24 mln zł, to jest 16 proc. więcej niż w ciągu 2017.

Bardzo nas cieszy, że coraz więcej przedsiębiorców widzi realną korzyść biznesową wynikającą ze współpracy z Asseco Academy i świadczonych przez nas usług rozwojowych, w tym szkoleń. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę tak, żeby jak najbardziej odpowiadała ich oczekiwaniom. Dostosowujemy się też do dynamicznie zmieniających się standardów akredytacyjnych i dbamy, aby być gotowym do świadczenia określonych usług jak tylko dany standard pojawia się na rynku. Przykładowo, równolegle do opublikowania nowej wersji ITIL 4, premierę miały nowe szkolenia doyczące. tej tematyki.- Mariusz Lala, Dyrektor Zarządzający Pionu Szkoleń w Asseco Data Systems.

Jesteśmy również wiceliderem rankingu firm o największych przychodach ze sprzedaży usług wdrożenia aplikacji. Tuż za podium uplasowaliśmy się pod względem przychodów ze sprzedaży usług serwisowych.Realizowany przez nas projekt kompleksowej obsługi systemów IT dla KRUS znalazł się w gronie 10 największych przetargów publicznych 2018 roku. W rankingu firm o największych przychodach z przetargów publicznych zajęliśmy 7. pozycję. Tę samą pozycję zajęliśmy w konkurencji sprzedaży własnych produktów i usług oraz osiągniętego zysku brutto.Zajęte pozycje w rankingach przychodów ADS osiągniętych ze sprzedaży specjalistycznych i sektorowych usług IT:Sprzedaż usług data center – 10. miejsceSprzedaż usług outsourcingu- 8.miejsceSprzedaż usług IT do sektora finansowego – 6. miejsceSprzedaż usług IT do sektora energetyki – 4. miejsceSprzedaż usług IT do sektora utilities – 7. miejsceSprzedaż usług IT do sektora handlu – 4. miejsceSprzedaż usług IT do sektora opieki zdrowotnej – 7. miejsceSprzedaż usług IT do sektora administracji publicznej i służb mundurowych – 5. miejsceSprzedaż usług IT do sektora edukacji i naukowo-badawczego – 6. miejsce