Najnowsze trendy w technologiach informatycznych dla biznesu już 12 maja br. w Gdańsku

29/4/2016

ADS Najnowsze trendy IT

Pion Infrastruktury Asseco Data Systems jest organizatorem Konferencji pt. "Najnowsze trendy w technologiach informatycznych", która odbędzie się 12 maja br. na Stadionie Energa w Gdańsku. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego uczestnicy zapoznają się z rozwiązaniami przechowywania, migracji, wirtualizacji i backupu danych w środowiskach wymagających wysokiej dostępności danych (HA). Przeprowadzone przez ekspertów pokazy na żywo wskażą korzyści płynące ze stosowania najnowszych technologii w biznesie. Partnerami technicznymi spotkania są Microsoft, Fujitsu, Veeam oraz HP.Na konferencji zostaną zaprezentowane następujące zagadnienia:

  • Sprzętowa platforma Fujitsu, zapewniająca wysoką dostępność infrastruktury IT dla przedsiębiorstw i instytucji z pokazem na żywo technologii Storage Cluster;
  • Windows Server 2012R2 - wirtualizacja z wysoką dostępnością (HA) oraz zapowiedź Windows Server 2016;
  • Veeam Backup&Replication dla Microsoft Hyper-V. Wysoka dostępność dla nowoczesnego centrum danych;
  • Co to jest GenMobile? - Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company;
  • IT w chmurze: organizacyjnie, technologicznie, finansowo – Paweł Hansdorfer Asseco Data Systems.

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli działów IT, działów zakupów małych i średnich przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Udział w konferencji jest bezpłatny.Zarówno rejestracja jak i szczegółowa agenda spotkania znajduje się na stronie internetowej dedykowanej konferencji "Najnowsze trendy w technologiach informatycznych".