Zmarł Jarosław Jastrzębski Wiceprezes Asseco Data Systems

4/2/2021

Jastrzębski-Jarosław_2021-2

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w dniu 4 lutego br. zmarł Jarosław Jastrzębski, Wiceprezes Zarządu Asseco Data Systems S.A.. Wspaniały szef, życzliwy kolega i nasz przyjaciel. Doświadczony menadżer i fachowiec w dziedzinie IT i administracji samorządowej, przez wiele lat związany z Grupą Asseco. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

W Grupie Asseco pracował od 2008 r. Początkowo pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego, a następnie Doradcy Zarządu Asseco Poland. Był także Prezesem Zarządu ZUI Otago Sp. z o.o., spółki z Grupy Kapitałowej Asseco wytwarzającej i wdrażającej Zintegrowany System Informatyczny dla administracji samorządowej. Od 2016 r. był Wiceprezesem Asseco Data Systems S.A. Odpowiadał za obszar administracji terenowej, nadzorując pracę czterech pionów: Systemu Otago, Rozwiązań WorkFlow i Zarządzania Oświatą, Rozwiązań Komunalnych oraz Systemów ERP.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku w firmie PIW Kom-Pakt Sp. z o.o., jako konsultant ERP, a następnie kolejno Product Manager, Dyrektor Handlowy i Wiceprezes. Od września 2008 do lutego 2010 był związany z ABG S.A. jako Dyrektor Pionu Przedsiębiorstw Komunalnych i Samorządów, a równocześnie zarządzający centrum kompetencyjnym Microsoft dla GK Asseco. Absolwent Wydziału Geologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Rodzinie i Najbliższym, w szczególności Żonie oraz Dzieciom składamy najszczersze wyrazy współczucia oraz przesyłamy słowa otuchy i wsparcia.

Przyjaciele i współpracownicy z Asseco Data Systems i Asseco Poland

Kondolencje dla Rodziny i Bliskich Jarosława Jastrzębskiego można przekazać na stronie www.kondolencje.assecods.pl