Asseco Data Systems na zlecenie Ministerstwa Zdrowia przeszkoli 3,5 tys. pracowników placówek ochrony zdrowia

Asseco Data Systems na zlecenie Ministerstwa Zdrowia przeszkoli 3,5 tys. pracowników placówek ochrony zdrowia

Asseco Data Systems wygrało konkurs na przeprowadzenie cyklu szkoleń mających poprawić efektywność funkcjonowania systemu ochrony zdrowia. Wezmą w nich udział pracownicy administracyjni oraz kadra zarządzająca podmiotami leczniczymi, a także NFZ. Całkowity koszt projektu to 2,5 mln.

Celem szkoleń jest rozwinięcie u uczestników umiejętności analitycznych, kompetencji w zakresie prowadzenia audytu wewnętrznego, kontraktowania świadczeń zdrowotnych, prowadzenia dokumentacji medycznej, zarządzania informacją. W zakresie szkoleń znajdą się też zagadnienia prawne i finansowe.

Szczególną wartością tego projektu, jest fakt, że będziemy mogli wykorzystać nasze unikalne rynkowe doświadczenie w zakresie szkoleń „szytych na miarę” czyli przygotowanych z myślą o potrzebach konkretnych odbiorców – mówi Mariusz Lala, dyrektor zarządzający Pionu Szkoleń Asseco Data Systems Tego typu projekty realizowaliśmy już dla Orange Polska wdrożenia tzw błękitnej linii, a także dla ZUS, gdzie szkoliliśmy użytkowników KSI – dodaje.

W szkoleniu wezmą udział zarówno pracownicy administracyjna, jak i kadra zarządzająca placówek ochrony zdrowia, a także przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia. Projekt rozpocznie się jeszcze kwietniu, zakończenie szkoleń zaplanowane jest na połowę 2018 r.

Asseco Data Systems SA

Firma powstała w 2016 r. z połączenia kompetencji 6 spółek z Grupy Asseco (ADH-Soft Sp. z o.o., CK Zeto SA, Combidata Sp. z o.o., Zeto Bydgoszcz SA, Unizeto Technologies SA, Otago Sp. z o.o.) oraz Pionu Infrastruktury Asseco Poland SA. Każda z firm, która weszła w jej skład ma za sobą kilkadziesiąt lat obecności na polskim rynku. Asseco Data Systems SA produkuje i rozwija rozwiązania informatyczne dla sektora Administracji Terenowej i firm leasingowych, dostarcza infrastrukturę informatyczną i usługi przetwarzania danych, a także szkolenia i systemy zarządzania kapitałem ludzkim. Specjalizuje się też w usługach bezpieczeństwa i zaufania oraz komunikacji masowej. Współpracuje zarówno z biznesem, jak i jednostkami administracji publicznej.

Kontakt dla prasy:

Ewa Balicka-Sawiak
Rzecznik Prasowy
tel. kom.: 508 002 009
e-mail: ewa.balicka@assecods.pl