Certum Partners Meeting 2016

Certum Partners Meeting 2016

 

20 października br., w malowniczo położonym Hotelu BoniFaCio na Mazowszu, odbyło się Certum Partner Meeting – spotkanie podsumowujące ostatni rok współpracy z partnerami naszego Centrum Certyfikacji. Podsumowaliśmy współpracę z blisko 250 partnerami, którzy oferują nasze usługi w ponad 600 miastach w Polsce i kilkunastu krajach świata.

Zaprezentowaliśmy najnowsze trendy w usługach bezpieczeństwa IT oraz nowości w Programie Partnerskim Certum. W programie spotkania znalazły się prezentacje naszych ekspertów, w których podzieliliśmy się wiedzą na temat produktów i usług Certum, czekającymi nowościami w naszej ofercie oraz doświadczeniem związanym z ich wdrożeniami.

Podczas wieczornej kolacji z przyjemnością wyróżniliśmy naszych najbardziej aktywnych, choć raz jeszcze podkreślamy, iż doceniamy ciężką pracę na wspólny sukces wszystkich naszych Partnerów.

Takie spotkania pozwalają lepiej poznać swoje wzajemne potrzeby i oczekiwania oraz inspirują do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękujemy wszystkim Partnerom za wspólnie spędzony czas i już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie!

 

certum_news3_n

certum_news4_n

certum_news2_n