Jesteśmy zwycięzcą rankingu firm szkoleniowych według ITwiz Best 100

Jesteśmy zwycięzcą rankingu firm szkoleniowych według ITwiz Best 100

 

ITwiz Best 100 to jedno z dwóch najważniejszych zestawień obrazujących kondycję polskiej branży informatycznej. W tym roku zwyciężyliśmy w kategorii firm o największych przychodach z usług szkoleniowych, a w wielu innych zestawieniach zajęliśmy miejsce w pierwszej dziesiątce.

Asseco Data Systems jest niekwestionowanym liderem rankingu firm o największych przychodach ze sprzedaży szkoleń. W 2018 wyniosły one ok. 24 mln zł, to jest 16 proc. więcej niż w ciągu 2017.

Bardzo nas cieszy, że coraz więcej przedsiębiorców widzi realną korzyść biznesową wynikającą ze współpracy z Asseco Academy i świadczonych przez nas usług rozwojowych, w tym szkoleń. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę tak, żeby jak najbardziej odpowiadała ich oczekiwaniom. Dostosowujemy się też do dynamicznie zmieniających się standardów akredytacyjnych i dbamy, aby być gotowym do świadczenia określonych usług jak tylko dany standard pojawia się na rynku. Przykładowo, równolegle do opublikowania nowej wersji ITIL 4, premierę miały nowe szkolenia doyczące. tej tematyki.- Mariusz Lala, Dyrektor Zarządzający Pionu Szkoleń w Asseco Data Systems.

Jesteśmy również wiceliderem rankingu firm o największych przychodach ze sprzedaży usług wdrożenia aplikacji. Tuż za podium uplasowaliśmy się pod względem przychodów ze sprzedaży usług serwisowych.

Realizowany przez nas projekt kompleksowej obsługi systemów IT dla KRUS znalazł się w gronie 10 największych przetargów publicznych 2018 roku. W rankingu firm o największych przychodach z przetargów publicznych zajęliśmy 7. pozycję. Tę samą pozycję zajęliśmy w konkurencji sprzedaży własnych produktów i usług oraz osiągniętego zysku brutto.

Zajęte pozycje w rankingach przychodów ADS osiągniętych ze sprzedaży specjalistycznych i sektorowych usług IT:

Sprzedaż usług data center – 10. miejsce

Sprzedaż usług outsourcingu- 8.miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora finansowego – 6. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora energetyki – 4. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora utilities – 7. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora handlu – 4. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora opieki zdrowotnej – 7. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora administracji publicznej i służb mundurowych – 5. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora edukacji i naukowo-badawczego – 6. miejsce