Jesteśmy zwycięzcą rankingu firm szkoleniowych według ITwiz Best 100

Jesteśmy zwycięzcą rankingu firm szkoleniowych według ITwiz Best 100

 

ITwiz Best 100 to jedno z dwóch najważniejszych zestawień obrazujących kondycję polskiej branży informatycznej. W tym roku zwyciężyliśmy w kategorii firm o największych przychodach z usług szkoleniowych, a w wielu innych zestawieniach zajęliśmy miejsce w pierwszej dziesiątce.

Asseco Data Systems jest niekwestionowanym liderem rankingu firm o największych przychodach ze sprzedaży szkoleń. W 2018 wyniosły one ok. 24 mln zł, to jest 16 proc. więcej niż w ciągu 2017.

Bardzo nas cieszy, że coraz więcej przedsiębiorców widzi realną korzyść biznesową wynikającą ze współpracy z Asseco Academy i świadczonych przez nas usług rozwojowych, w tym szkoleń. Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę tak, żeby jak najbardziej odpowiadała ich oczekiwaniom. Dostosowujemy się też do dynamicznie zmieniających się standardów akredytacyjnych i dbamy, aby być gotowym do świadczenia określonych usług jak tylko dany standard pojawia się na rynku. Przykładowo, równolegle do opublikowania nowej wersji ITIL 4, premierę miały nowe szkolenia doyczące. tej tematyki.- Mariusz Lala, Dyrektor Zarządzający Pionu Szkoleń w Asseco Data Systems.

Jesteśmy również wiceliderem rankingu firm o największych przychodach ze sprzedaży usług wdrożenia aplikacji. Tuż za podium uplasowaliśmy się pod względem przychodów ze sprzedaży usług serwisowych.

Realizowany przez nas projekt kompleksowej obsługi systemów IT dla KRUS znalazł się w gronie 10 największych przetargów publicznych 2018 roku. W rankingu firm o największych przychodach z przetargów publicznych zajęliśmy 7. pozycję. Tę samą pozycję zajęliśmy w konkurencji sprzedaży własnych produktów i usług oraz osiągniętego zysku brutto.

Zajęte pozycje w rankingach przychodów ADS osiągniętych ze sprzedaży specjalistycznych i sektorowych usług IT:

Sprzedaż usług data center – 10. miejsce

Sprzedaż usług outsourcingu- 8.miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora finansowego – 6. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora energetyki – 4. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora utilities – 7. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora handlu – 4. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora opieki zdrowotnej – 7. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora administracji publicznej i służb mundurowych – 5. miejsce

Sprzedaż usług IT do sektora edukacji i naukowo-badawczego – 6. miejsceSzanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI