Kontakt – Certum dane kontaktowe

Punkty Rejestracji Certum

Szczecin – Punkt Rejestracji

ul. Królowej Korony Polskiej 21, 70-486 Szczecin
tel.: +48 91 4801 342
e-mail: pr_szczecin@assecods.pl
godziny otwarcia: pon.-pt.: 8-16

(Prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu wizyty)

Łódź – Punkt Rejestracji

ul. Narutowicza 136, 90-146 Łódź
(dawny budynek Centrum Komputerowego ZETO S.A.)
tel.: +48 42 6756 406
e-mail: pr_lodz@assecods.pl
godziny otwarcia: pon.-pt.: 8-16

(Prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu wizyty)

Bydgoszcz – Punkt Rejestracji

ul. Kurpińskiego 9, 85-950 Bydgoszcz
(dawny budynek ZETO Bydgoszcz S.A.)
tel.: +48 52 3232 348
e-mail: pr_bydgoszcz@assecods.pl
godziny otwarcia: pon.-pt.: 12-16

(Prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu wizyty)

Infolinia Certum

Nasi konsultanci są dostępni w dniach roboczych (pon-pt) w godzinach 7-17:

 • 801 540 340 (dla połączeń z tel. stacjonarnych)*
 • +48 91 4801 340 (dla połączeń z tel. komórkowych)

* – stawka za minutę połączenia zgodnie z cennikiem operatora

Obsługa Reklamacji 

* – stawka za minutę połączenia zgodnie z cennikiem operatora

Informujemy, iż zgłoszenia reklamacyjne należy przesyłać za pośrednictwem poczty e-mail (reklamacje@certum.pl) lub listownie na adres:

Asseco Data Systems SA 
ul. Królowej Korony Polskiej 21
70-486 Szczecin
z dopiskiem „Reklamacje”

W Punktach Rejestracji możliwe jest:

 • uzyskanie certyfikatu kwalifikowanego Certum w ciągu 30 minut,
 • zakup Zestawów Certum,
 • weryfikacja tożsamości,
 • odnowienie certyfikatu kwalifikowanego Certum,
 • odnowienie certyfikatów dla klientów konkurencji,
 • zakup kart, certyfikatów, czytników i akcesoriów,
 • prezentacje i konsultacje w zakresie korzystania z podpisu elektronicznego.

Wykaz wszystkich Punktów Rejestracji i Punktów Potwierdzenia Tożsamości:

 

Wizyty w Punkcie Rejestracji należy umawiać telefonicznie. Zarówno Punkty Rejestracji, Punkty Partnerskie jak i Mobilne Punkty Partnerskie świadczą szereg usług dodatkowych. Informacje na temat cen za usługę w danym Punkcie uzyskają Państwo bezpośrednio u operatora lub klikając na linki:

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI