Rozpoczynamy współpracę z Konferencją Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych

Rozpoczynamy współpracę z Konferencją Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych

Asseco Data Systems podpisało porozumienie o współpracy z Konferencją Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych (KRePSZ), zrzeszeniem rektorów reprezentujących publiczne wyższe szkoły zawodowe w Polsce (PWSZ). Rektorzy zapoznali się również z przygotowanym przez ADS programem “Asseco dla Uczelni”.

Zrzeszenie Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych ma na celu współpracę uczelni zawodowych, oraz reprezentację ich w środowisku szkolnictwa wyższego, zarówno w kraju, jak za granicą.

Konferencja zrzesza ponad 40 rektorów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski.

Podczas Zgromadzenia Plenarnego Konferencji, która odbyła się w dn.11-13 września 2019 r. w Suwałkach przedstawiciele Asseco Data Systems podpisali porozoumienie o współpracy oraz zaprezentowali rektorom program “Asseco dla Uczelni”. Obejmuje on m.in. wykorzystanie Wirtualnej Rzeczywistości w procesie kształcenia, chmurową platformę UniCloud dostosowaną do potrzeb realizacji ścieżki dydaktycznej na kierunkach informatycznych i technicznych oraz System Biblioteczny z elementami sztucznej inteligencji.

Pakietowa oferta Asseco Uczelnia 3.0 to 14 modułów dedykowanych potrzebom wyższych Uczelni. Wśród nich znajdują się takie rozwiązania jak: platforma edukacyjna, oprogramowanie akademickich biur karier, system ERP, platforma UniCloud przystosowana do realizacji ścieżki dydaktycznej na kierunkach informatycznych i technicznych, szkolenia, sprzęt.

Moduły, które wchodzą w skład pakietu Uczelnia 3.0 bazują na rozwiązaniach chmurowych Cloud by Asseco. Rozwiązania dobierane są indywidualnie w oparciu o szczegółowy zakres wymagań oraz szereg dodatkowych, precyzyjnie analizowanych czynników. Zastosowanie chmury zapewnia ciągły dostęp do świadczonych usług oraz możliwość ich łatwego skalowania w zależności od zakresu projektu. Realizowane są również wdrożenia hybrydowe, które polegają na połączeniu korzyści zasobów chmury Asseco z infrastrukturą własną Uczelni.

Asseco wspiera również uczelnie w zakresie pozyskiwania środków z Unii Europejskiej.

Relacja z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=Q6OjRQheVHoSzanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI